SON DAKİKA

Mührü Hilal

Şeker,tansiyon, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, aids ve daha çok fazla sağlık sorununa.

Şeker,tansiyon, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, aids ve daha çok fazla sağlık sorununa.
Bu haber 07 Mart 2019 - 13:40 'de eklendi ve 1.470 views kez görüntülendi.

Şeker,tansiyon, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, ai-ds ve daha çok fazla sağlık sorununa..Zeytin ağacı yaprağı antik çağlardan beri tıbbi amaçla sağlık alanında kullanılmaktadır. Bilim adamları zeytin ağacının tüm ağaç türleri arasında en eski türlerinden

Şeker,tansiyon, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, ai-ds ve daha çok fazla sağlık sorununa.

olduğunu da doğrulayarak günümüze kadar üzerinde bir çok araştırma yaptılar.Hemen hemen her hastalığa derman olan zeytin ağacının şifalı yapraklarının başlıca faydaları..

Zeytin yapraklarının tıbbi anlamda çok güçlü özellikleri bileşenleri vardır. Tansiyon, şeker, tüberküloz, grip, hepatit, menenjit, aids ve daha çok fazla sağlık sorununa iyi gelir.Çok etkili antibakteriyel antiparaziter ve anti mantar özellikleri ile de biliniyor. Vücuda enerji kazandırıcı özelliği vardır.

Not: Zeytin yapraklarını faydalı yapan en önemli özelliklerinden biri içeriğinde oleuropin adı verilen bir madde vardır. Bu madde sayesinde zeytin ağaçları çok dayanıklı olurlar ve uzun yaşarlar. Ayrıca oleuropein maddesi bir glikozittir. Glikozitler de hücre duvarını korur ve bağışıklık sistemini güçlendirirler.

Zeytin Yaprağı Çayı Nasıl Yapılır? 15-20 adet zeytin yaprağı, yarım litre klorsuz içme suyu Kaynar suya kurutulmuş zeytin ağacının yapraklarını atın ve 10-15 dakika demlenmesini bekleyin. Demlendikten sonra afiyetle içebilirsiniz. İçerken damak tadınıza göre limon veya bal ilave edebilirsiniz.

Neredeyse tüm hastalıklara derman olan zeytin yaprağının faydalarını mutlaka paylaşalım, sevdiklerimize ulaştıralım. sağlıcakla kalınız..

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA