SON DAKİKA

Mührü Hilal

Doğal antibiyotik kadınsal hastalıklara şifa

Doğal antibiyotik kadınsal hastalıklara şifa
Bu haber 28 Kasım 2018 - 22:20 'de eklendi ve 986 views kez görüntülendi.

Sağlıklı Ve Üzün Ömürlü Bir Hayat Için Doğal Yiyecek Içecek Ve Sağlık Ekiplerince Uzmanlar Tarafından Tavsiye Edilen Uygulanan Kanıtlanmış Doğal Kürleri Kullanmanızı Tavsiye Ediyoruz Bu Kürlerin Malzemelerini Aktarkardan Veya Birebir Doğanın Kendisinden Kendiniz Elde Edebilirsiniz.

Özellikle Kadın Hastalıklarında Doğal Çözüm Yöntemler Doğal Ilaçları Hazırlamak Varken Macera Aramayın!Bu Doğal Tarif Bir Çok Hastalığa Şifadır.
Maydanoz sapını çok küçük parçalara kesin ve limon kabuğu, bal ve zeytin yağı ile birlikte blender içine koyun.Bulamaç karışımına gelene kadar malzemeleri iyice karıştırın. Karışımı buzdolabında saklayın.

Kullanma şekli..

Her sabah kalkınca bir çorba kaşığı tüketin. Karışımı bitirdikten sonra bakteriler yok olacak.

Not:Balı güvenilir bir arıcıdan satın alın.Limonun kabuğunu karbonatlı suda iyice yıkayın.

Kadınların vajinal akıntılarında, sistit, idrar yolu enfeksiyonu, sırt ağrısı, idrarda kan görme, böbrek taşı düşürme gibi sorunları çözmekte faydalıDışarıdan gelen mıkrop ve vırüslere karşı etkılıdır.Hiç bir yan etkisi de yoktur.Limonu hayatımızdançıkartmayın.

Sağlığımız Çok Önemlidir İhmale Gelmez Lütfen Dikkat Edelim Doktorlarınıza başvurmayı Unutmayalım sağlıklı bir yaşam için doğal yiyecek içecek ve temiz hijyenik ortamlarda yaşamanın çok etkisi vardır özellikle yaşadığınız ev ve çalıştığınız ortamların temiz hijyenik olması sizin için çok önemlidir bütün hastalıkların ana sebebi sağlıksız yaşam şartları olmaktadır.

Başka bir kadın hastalıkları için dogal çare..

Faydalarını duyunca bolca tüketmek isteyeceksiniz… Yabani dağ pırasası olarak da bilinen yüksek kesimlerde doğal bir şekilde yetişen çiriş otu (güllük) lezzeti ve faydaları ile şifalı otlar kategorisinde önemli bir yere sahip.

Kokusu itibariyle sarımsak ve soğanı anımsatan, yemekleri ile pırasa ve ıspanak tarzında pişirilen bu bitki hakkında tüm merak edilenleri, faydalarını ve yemeklerinin kavurmasını sıraladık…

Bu ot son dönemlerde sıkça aranan besinlerden biri… Sağlıklı beslenmek ve hastalıklara alternatif tıp yöntemleri ile müdahalede bulunmak isteyenlerin sıkça aradığı bir ot çiriş otu. Peki çiriş otu nerde bulunur, niye bu kadar aranır ve hangi hastalıklara faydası bulunmaktadır?

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA