SON DAKİKA

Mührü Hilal

OĞLUNU ARADI GEL DEDİ VE SONRASI

OĞLUNU ARADI GEL DEDİ VE SONRASI
Bu haber 05 Temmuz 2019 - 5:29 'de eklendi ve 4.911 views kez görüntülendi.

Bursa’nın Mudanya ilçesinde evden ka-çan kızıyla görüşmek isteyen anne, kızını re-ddeden k-ocası tarafından po-mpalı tü-fekle ö-ld-ürüldü. Karısını ö-ldüren ka-til z-a-nlısı, oğlunu -a-r-ayıp “Gel anneni ö-ldürdüm” dedikten sonra p-oli-se giderek teslim oldu.

O-lay Halitpaşa Mahallesi Yumurtatepe Caddesi üzerindeki bir sitede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 3 çocuk sahibi Filiz K. (49) ile Hamdi K. (54) çiftinin büyük kızları birkaç yıl önce evden k-açtı. Kızın k-açmasının ardından çiftin arası bo-zuldu. Kızıyla görüşmek isteyen Filiz K’ye ko-cası Hamdi K. her seferinde e-ngel oldu. Çift, en son sabah saatlerinde aynı konu yüzünden yeniden ta-rtıştı. T-rtışma kısa sürede bü-yüdü ve Hamdi K. evde bulunan po-mpalı tü-fekle k-arısını ö-ldürdü.

Filiz K. yerde k-anlar içinde y-atarken, Hamdi K. oğlu B.K’yi arayarak, “Gel, anneni ö-ldürdüm” dedi. Oğlu babasının telefonundan sonra bir arkadaşıyla anne ve babasının yaşadığı eve geldi. K-atil z-anlısı baba ise, oğlunu aradıktan sonra, evlerinin kapısını k-ilitleyerek, Mudanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gidip, “Ka-rımı ö-ldürdüm” diye i-tirafta bulundu.

Hamdi K’yı g–özaltına alan ekipler z-anlının verdiği anahtarı alarak söz konusu adrese gitti. Ka-pıyı açan ekipler Filiz K’yi yerde k-anlar içinde buldu. O-lay yerinde yapılan ilk muayenede ö-ldüğü tespit edilen Filiz K’nin c-esedi savcının incelemelerinin ardından o-topsi için A-dli Tıp Kurumuna gönderildi. O-layla alakalı ta-hkikat başlatıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA