SON DAKİKA

Mührü Hilal

KIZININ KURDUĞU T-ZAKTAN SAĞ ÇIKAN BABA ANLATTI !

KIZININ KURDUĞU T-ZAKTAN SAĞ ÇIKAN BABA ANLATTI !
Bu haber 07 Temmuz 2019 - 7:39 'de eklendi ve 582 views kez görüntülendi.

Bayrampaşa’da, evdeki u-y-u-ş-t-urucu ve parayı ç-almak için kızının a-zmettirdiği sevgilisi tarafından ya-tağında bı-çaklanan baba, “Kafama d-ayadıkları s-ilah a-teş almadı” dedi.İstanbul Bayrampaşa’da, Recai Ü. isimli vatandaş evdeki u-y-u-şt-urucu ve parayı -ç-almak isteyen kızının a-zmettirdiği sevgilisi tarafından ya-tağında b-ıçaklandı. Ö-l-ü-m-den dönen adam ifadesinde, ” “Yatağımda uyurken iki şahıs beni ya-stıkla b-oğmaya çalıştı. Kafama da-yadıkları si-lah a-teş almadı. ” dedi.

NE OLDU?
İstanbul Bayrampaşa’da, Recai Ü.’nün kızı N.Z.Ü’yle arasının iyi olmadığı ve genç kızın babasından kurtulmak istediği, bu nedenle erkek arkadaşı Abdülkadir Y. ile babasını ö-ld-ür-me konusunda p-lan yaptığı tespit edildi. Planın eve h-ırsızlık amacıyla girecek olan Abdülkadir Y.’nin evdeki u-y-u-ş-tu-ucuyu ve si-lah-ları aldıktan sonra yaşanacak a-rbedede baba Recai Ü.’yü ö-l-d-r-mek üzere ku-rgulandığı ortaya çıktı. P-lan kapsamında Abdulkadir Yavuz ve Cihan Bedir, h-ırsız gibi girdikleri evde Recai Ümüzer’i b-ıçaklayıp kaçtı. Elleri yüzleri k-an içindeki z-anlılar mahalle bekçilerine y-akalandı.


“A-TEŞ ETTİ ANCAK S-İLAH PA-TLAMADI”
Ö-lü-mden dönen ve daha önceden de gırtlak ka-nseri tedavisi gören Recai Ümüzer, o anları şöyle anlattı: “Yatağımda uyurken iki şahıs beni y-astıkla bo-ğmaya çalıştı. Cihan da kafama t-abanca d-ayadı. Direnince Abdülkadir b-ıçaklamaya başladı. A-teş etti ancak s-ilah pa-tlamadı. Ellerindeki b-ıçağı alarak kendimi sa-vunmaya başladım.”

Akşam’ın haberine göre, dedektifler, N.Z.Ü.’nün (16) babasını ö-ldü-rmesi için sevgilisi Yavuz ile yakın arkadaşı Bedir’i a-zmettirdiğini belirledi. Evdeki 1.9 kilogram -esrar, 2 s-ilah ve p-araları alıp kaçmayı planlayan 3 z-anlı t-utuklandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA