SON DAKİKA

Mührü Hilal

Ecrin bebeği kim öldürdü yeni gelişme katili kim?.

Ecrin bebeği kim öldürdü yeni gelişme katili kim?.
Bu haber 30 Mayıs 2019 - 13:28 'de eklendi ve 10.434 views kez görüntülendi.

Ecrin bebeğin kaybolduğu bölgede çalışmalar sürüyor. Savcılık gözetimindeki arama çalışmalarına jandarma ekipleri de katılırken, AFAD’ın ceset arama köpeği ‘Abrek’ ile dere yatağında çalışma yürütülüyor. Alancık Mahallesi’nin yaklaşık 6 kilometre uzağında

Ecrin bebeğin katili üvey amca Özkan Kurnaz mı? Ecrin bebeğin katili bulundu mu? Ecrin bebeğin kaybolduğu bölgede çalışmalar sürüyor. Savcılık gözetimindeki arama çalışmalarına jandarma ekipleri de katılırken, AFADın ceset arama köpeği Abrek ile dere yatağında çalışma yürütülüyor. Alancık Mahallesinin yaklaşık 6 kilometre uzağında ormanlık alandaki dere yatağında 2 gün önce orman işçilerince kız çocuğuna ait ayakkabı ve giysi parçası ile kafatası ve kemik parçaları bulunmasının ardından bölgede arama çalışması yürütülüyor. Üvey Özkan Kurnaz yine çelişkili cevaplar vererek bu kez Ecrin bebeği kurtların kaçırmış olabileceğini iddia etti. Müge Anlı ise Özkan Kurnaz’a son bir şans tanıyarak, “Bu çocuk kazaya kurban gittiyse şimdi tam söyleme zamanı dedi.

Ecrin bebeğin kaybolduğu bölgedeki araştırmalarla ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. AFAD Arama ve Kurtarma Birliğinden 26 kişilik ekiple bölgede geniş çaplı arama yapılıyor. Savcılık gözetimindeki arama çalışmalarına jandarma ekipleri de katılırken, AFADın ceset arama köpeği “Abrek” ile dere yatağında çalışma yürütülüyor. Üvey Özkan Kurnaz yine çelişkili cevaplar vererek bu kez Ecrin bebeği kurtların kaçırmış olabileceğini iddia etti. Müge Anlı ise Özkan Kurnaz’a son bir şans tanıyarak, “Bu çocuk kazaya kurban gittiyse şimdi tam söyleme zamanı dedi. Kurnaz ise, Çocuk benimle gelmedi. Ben niye yalan söyleyeyim. Ben yapsam söylerim.” dedi

ÖZKAN KURNAZDAN ECRİN BEBEK AÇIKLAMASI! Müge Anlının hayli sıkıştırdığı Özkan Kurnaz, bu kez Ecrini kurtların kaçırmış olabileceğini iddia etti. Müge Anlı yayında Özkana son bir şans tanıdı ve “Bu işin içinde cinsel eğilim varsa söylemeni beklemiyorum. Ancak bu çocuk kazaya kurban gittiyse şimdi tam söyleme zamanı” dedi. Özkan, Ecrine bir şey yapmadığını belirtip , “Çocuk benimle gelmedi. Ben niye yalan söyleyeyim. Ben yapsam söylerim. Olanlar olmuş Allahın takdiri. Şüpheler benim üzerimde. Benim vicdanım rahat.” dedi. İlk başta Ecrini şeytanın kaçırdığını söyleyen Özkan Kurnaz, ceset bulunduktan sonra ise “kurt kaçırdı” iddiasında bulundu.

“KIYAFETLERİ AİLE TEYİT ETTİ

Olay hakkında bilgi veren Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, “Saat 15.30 civarında çocuğun kaybolduğu evin 6 km uzağında orman muhafaza memurlarının çalışması vardı. Onlar orada bir çocuk ayakkabısı ve bir de elbise parçası buldular. Bunu haber verdiler. Bunun üzerine olay mahalline olay yeri inceleme, jandarma ve AFAD ekiplerini yönlendirdik. Bölgede yaptıkları aramalarda diğer ayakkabıyı ve başka elbise parçaları buldular. Bunları aile üyelerine gösterdik. Çocuğun ayakkabısı ve elbise parçası olduğunu söylediler. O bölgede yapılan aramalarda, kemik parçalarına ulaşıldı diye konuştu.

KEMİK PARÇALARI ADLİ TIPA GÖNDERİLDİ

Bulunan kemik parçalarının Adli Tıpa gönderildiğini belirten Kaymakam Kurnaz, “Kimlik tespiti adli tıp raporu sonucunda netleşecek. Şu anda çocuğundur demiyoruz. Fakat bulunan elbise parçaları ve ayakkabı aile fertlerine gösterildi. Çocuğa ait olduğunu teyit ettiler. Kemiklerin çocuğa ait olup olmadığının net bir tespiti için Adli Tıpa gönderildi şeklinde konuştu.

Kemikler ile Minik Ecrine ait ayakkabı ve kıyafetleri bulduğu bölgede, bu sabah yeniden arama çalışması başlatıldı. Bölgeye gelen AFAD ve Jandarma ekipleri, savcı nezaretinde dere yatağında arama çalışması yürütüyor. Çalışmalarda AFADın Abrek isimli kadavra köpeği de kullanılıyor

Bu arada, kemiklerin bulunduğu, Ecrin ailesinin evine 6 kilometre mesafedeki alanın daha önce ekiplerce tarandığı ortaya çıktı. Ecrine ait olduğu değerlendirilen kemiklerin sonradan o bölgeye bırakıldığının tahmin edildiği bildirildi.

ÜVEY AMCA TAKİBE ALINDI

Vezirköprü Cumhuriyet Savcılığı’nın kişiyi hürriyetinden alıkoyma ve kasten adam öldürme suçlarına ilişkin olarak başlattığı soruşturma da genişletildi. Savcılık ile polis ve jandarma ekipleri, soruşturmada aile içi bazı ilişkileri mercek altına aldı.

Sevcan Kurnazın, 16 yaşındayken kaçarak kendisinden 20 yaş büyük Cengiz Kurnaz ile evlendiği ortaya çıkmıştı. Ecrin 4 aylıkken Cengiz Kurnaz kalp krizinden yaşamını yitirince Sevcan Kurnazın, 7,5 ay önce de ilk eşinin kız kardeşinin oğlu olan Deniz Kurnaz ile evlendiği ifade edildi. Sevcan Kurnazın bu evlilikten de 6,5 aylık hamile olduğu bildirildi.
Ecrinin üvey amcası Özkan Kurnazın ikilinin ilişkilerini önceden bildiği ve durumu kalp krizinden ölen ilk eşi Cengiz Kurnaza söylediği belirlenmişti. Ecrin kaybolmadan önce son olarak üvey amcası Özkan Kurnaza bırakılmıştı. Savcılık, şüphelerin üzerinde yoğunlaştığı Özkan Kurnazın cep telefon kayıtlarını geriye dönük incelemeye aldı. Kurnazın olay gününe ilişkin çelişkili ifadeleri de mercek altına alındı.

Bu arada, soruşturma kapsamında Ecrinin dedesi Nuri ile babaannesi Hacer Kurnazın da kan örnekleri alındı.

ECRİNİ ŞEYTAN KAÇIRDI DEDİLER!

Müge Anlının programına çıkarak Ecrinin bulunması için yardım iseteyen aile fertlerinin ifadeleri başta ünlü sunucu olmak üzere izleyicileri de şaşkına çevirdi.

Müge Anlı Tatlı Sert programının 27 Mayıs tarihli yayınında, 1,5 yaşındaki minik Ecrinin kaybolması ile ilgili şüpheli konumda bulunan üvey amca Özkan Kurnaz, daha önce evlerinin orada şeytan gördüğünü, Ecrini de insan kılığına girebilen bir şeytanın kaçırabileceğini söyledi. Ecrinin babaannesi Hacer Hanım ise iddiaları doğruladı. Öte yandan günlerdir Müge Anlının programında kendisini savunan Özkan Kurnazın bir bahaneyle Samsuna geri dönmesi akıllarda soru işareti bıraktı.ECRİNİN ÖLÜMÜNE KİM SEBEP OLDU?

Türkiyenin gündemine oturan Ecrin olayında aile fertleri de savcılık tarafından incelenmeye alınmıştı. Ecrinin annesi Sevcan Kurnaz vefat eden eşinin yeğeni Deniz Kurnaz ile evlenmiş, çocuğunun babasının ise kimden olduğunu bilmediğini söylemişti. Ecrini en son göre üvey amca Özkan Kurnazın, yeğeninin altını ve üstünü değiştirdikten sonra evde bıraktığını ve bir daha da görmediğini söylemişti. Baş şüpheli olarak görünen Özkan Kurnazın internet geçmişine bakıldığında kan donduran detaylar ortaya çıkmıştı. Kurnazın cinsel içerikli sitelere girdiğini belgelerle açıklayan Prof. Dr. Şevki Sözen, yapılan aramaları da söyledi. “Sen hep delil istiyordun ya işte bunlar benim için delildir” diyen Sözen, Özkan Kurnazın girdiği sitelerde aile fertleri üzerinden aramalar yaptığını söyledi. Kan donduran gerçeklerin Müge Anlıda ortaya çıkmasıyla herkes şoke oldu. Özkan Kurnazın söz konusu sitelerde anne, yenge, kız kardeş ve yeğen gibi detayları takip ettiği açıklandı. Yapılan açıklama üzerine Ecrinin annesi Özkan Kurnaza “O videoları izleyip bir şey mi yaptın” diye sordu. Üvey amca Kurnaz ise “1,5 yaşındaki bebeğe ne yapabilirim?” sözleriyle cevap verdi

Kaynak: https://www.kayipatlas.com/

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA