SON DAKİKA

Mührü Hilal

Her Gece Beraber Uyuduğu Yılanı Yemek Yememeye Başladı – Veteriner Gerçeği Açıklayınca Kadın Şok Oldu

Her Gece Beraber Uyuduğu Yılanı Yemek Yememeye Başladı – Veteriner Gerçeği Açıklayınca Kadın Şok Oldu
Bu haber 18 Aralık 2017 - 11:56 'de eklendi ve 7.556 views kez görüntülendi.

Evcil hayvanlarımız ailemizin bireyleri haline geliyorlar.

Kediniz veya köpeğiniz varsa bazı geceler beraber uyuduğunuz olmuştur. Ancak bazı ‘evcil’ hayvanlar var ki aslında evlere bile sokulmaması gerekiyor.

Bunun en büyük örneği de geçtiğimiz günlerde yaşandı. Bundan öğreneceğimiz bir ders var.

Kadın her gece evde beslediği pitonuyla uyuyordu. Şaşırılacak bir haber olmasa da daha sonra yılanla uyumanın ne kadar tehlikeli olduğunu anladı.

Her gece kadın yılanıyla beraber uyuyordu. Yılanı kadına sarılırcasına hareketler yapıyor ve vücudunu çevreliyordu. Piton birden yemek yemeyi kesti ve kadın endişelenmeye başladı.

Yılanını veterinere götürdü. Veteriner, kadınla pitonun her gece beraber uyuduğunu duyunca şok oldu.

Veteriner, kadın ve pitonun her gece beraber uyuduğunu duyunca çok endişelendi. Kadına, ona sarılırcasına hareketler yapıp yapmadığını sorunca kadından ‘evet’ cevabını aldı. Veteriner daha sonra yılanın aslında kendisine sarılmaya çalışmadığını açıkladı.

Yılan kadının vücudunu her çevrelediğinde bir sonraki avını nasıl sindireceğini hesap ediyormuş. Pitonun yemek yemeyi bırakmasının nedeni de buymuş çünkü büyük bir yemek için midesini boş bırakıyormuş. Piton aslında yavaş yavaş kadını yemeye hazırlanıyormuş.

Alınan dersler:

1- Bu tür yabani hayvanlar evlerde beslenmemeli ve derhal doğal ortamlarına sarılmalı.

2- Etrafınızda böyle veterinerler olması iyi çünkü veteriner olmasa kadın pitonla uyumaya devam edecek ve bir gece uykusunda yılan tarafından yutulacaktı. Bu tür durumlarda duygularınızı bir kenara bırakıp profesyonellerin mantıklı görüşlerini dinlemeniz gerekiyor.

Evinde buna benzer hayvan besleyen arkadaşlarınızla yazıyı paylaşın.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA